Türkiye’nin Gönüllü Gücü Projesi Kapanış Programı ve Belgesel Gösterimi Gerçekleştiriliyor!

Türkiye’nin Gönüllü Gücü Projesi Kapanış Programı ve Belgesel Gösterimi Gerçekleştiriliyor!

Üsküdar Belediyesi Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi
18 Nov 2022

İLKE Sivil Toplum Akademisi yürütücülüğüyle gerçekleştirilen Türkiye’nin Gönüllü Gücü (TGG) projesi kapsamında sivil toplum geleneğine yaslanan ve bugünün dinamikleriyle hareket alanını belirleyen kişi ve kurumların öykülerini dinledik.

Sivil toplum gönüllüleri için Türkiye’de gönüllülüğe dair önemli bir bilgi kaynağı oluşturmayı hedeflediğimiz, Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen projemizle toplum içinde inisiyatif almış 30 gönüllünün kişisel hikayelerini, hedeflerini, çalışma biçimlerini ve yarattıkları dönüşümleri dinleme imkanı yakaladık.

Türkiye’de gönüllülüğün geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla gerçekleştirdiğimiz Türkiye’nin Gönüllü Gücü Projesi’nin kapanış programı ve belgesel gösteriminde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

Projeye Katkı Sunan Gönüllüler:

Ahmet Türker, Ebru Uygun, Emin Kır, Fikret Sağlam, Furkan Aldemir, Gökhan Erenoğlu, Gülden Sönmez, Gülsüm Kıratlı, Handan Karataş, Hatice Dilruba, Havva Sula, Hüseyin Oruç, Itır Erhard, İbrahim Altan, İbrahim Ceylan, Kevser Şenel Yılmaz, M. İhsan Karaman, Mehmet Ali Çalışkan, Melike Çağlıyan, Murat Yılmaz, Mustafa Çatal, Nazan Yalçınkaya, Ömer Paşayikt, Ramazan Mervan Kurt, Serpil Balat, Sevim Zengel, Şeyhmus Erginoğlu, Tülay Gökçimen, Yüksek Korkmaz, Zeynep Sena Soyyiğit

Fotoğraf Galerisi